• laptopmockup_sliderdy
  • laptopmockup_sliderdy
  • laptopmockup_sliderdy

پارکت - پارکت لمینت

پارکت سورفیس الگانس :

نکات بسیار مهمی که برند سورفیس الگانس را ازاکثر پارکت لمینت های موجود در بازار متمایز میکند:

1) مقاومت سایشی بسیار بالا (دبل ای ).
2) دارای هسته اچ دی اف بسیار متراکم و فشرده .
3)ضخامت 8.3 میل + 2 میل فوم سایلنت = 10.3 میل.
4) قفلهای پارکت لمینت سورفیس الگانس از نوع والینگه میباشد که بسیارعمیق و قوی میباشد.
5) مجوعه تولید کننده برند سورفیس الگانس دارای گواهی نامه فلور سکور از موسسه بین المللی اس سی اس گلوبال میباشد .
6) رویه خارجی پارکت لمینت  سورفیس الگانس دارای برجستگی های ظریفی میباشد که به زیبایی آن دو چندان افزوده و حس کاملی از چوب طبیعی را به شما یادآور میشود.
7) در تولید کلیه پارکت لمینت های سورفیس الگانس ازدکوپیپرهای بینظیر طراحان بنام اروپایی استفاده شده که زیبایی غیر قابل وصفی به محیط زندگی و یا محل کار شما به ارمغان می آورد.
8) تمامی پارکت لمینت سورفیس الگانس دارای 2 میل فوم مخصوص سایلنت از جنس پلی اورتان میباشد که موجب میشود به هیچ عنوان صدای آزاردهنده ای هنگام تردد با کفش بر روی آن ایجاد نشود .
9) پارکت لمینت سورفیس الگانس با تکنولوژی روز آلمان و مواد اولیه مرغوب تحت نظارت مستمر متخصصین اروپایی در مدرنترین کارخانه چین بر اساس استاندارد EN 13329 اتحادیه اروپا تولید میگردد.
10) اس سی اس گلوبال تایید مینماید که در تولید پارکت لمینیت های سورفیس الگانس به هیج عنوان از مواد سمی نظیر سرب و یا غیر سازگار با محیط زیست استفاده نشده و تمامی معیارهای کیفیت هوای داخل ساختمان از لحاظ مواد سمی بررسی گردیده.


مشخصات فنی پارکت لمینیت سورفیس الگانس:

 

هر بسته شامل طول هر پنل  عرض هر پنل ضخامت هر پنل مساحت کل بسته (کارتن) وزن تقریبی هر بسته
8 پنل 1213 میلیمتر 195میلیمتر 8.3 میلیمتر 1.873 متر مربع 15 کیلو گرم

 


پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1026

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1033

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1039

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1077

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1165

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1201

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1212

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1256

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1353

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE1386

پارکت لمینت سرفیس الگانس

کد SE2043

تمیز کردن و نگهداری پارکت لمینت

جهت جلوگیری ازایجاد آسیب دیدگی و خراشیدگی در پارکت لمینت روش نگهداری از آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.نظافت پارکت لمینت :روش های نظافت و نگهداری از پارکت لمینت ها به شرح زیر است :پارکت لمینت سورفیس الگانس در برابر خراشیدگی بسیار مقاوم است اما ممکن است استفاده از برخی شوینده ها به سطح آنها آسیب برساند . تمیز کردن متداوم با استفاده از دستمال خشک می تواند مناسب باشد.

آموزش روش نصب پارکت لمینت

نصب پارکت لمینت سورفیس الگانس:هرچند بهتر است کار نصب پارکت  لمینت‌ های ساختمانی را هر چند که به نظر شما ساده باشد به نصاب حرفه ای بسپارید اما بهتر است شما هم نکاتی درباره نصب و به خصوص نحوه نگهداری از این پارکت لمینت بدانید.قبل از نصب پارکت لمینت، تمامی در وپنجره ساختمان باید نصب شده باشد وکلیه کارهای مربوط به دکوراسیون داخلی اعم از نقاشی، نصب کاغذ دیواری و... باید انجام شده باشد.

مزایا پارکت لمینت سورفیس الگانس

مزایای پارکت لمینت سورفیس الگانس نسبت به سایر کفپوش های پارکت لمینت مقاومت بالای آن در برابر عوامل خارجی است. پارکت لمینت‌ سورفیس الگانس از مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی برخوردارند و رنگ و شکل آنها برای استفاده طولانی مدت دوام قابل توجهی دارد. برخلاف اغلب کفپوش های پارکت لمینت که در صورت لقی یا خرابی یک قسمت از آن باید کل کفپوش  پارکت لمینت تعویض شود، جایگزینی قطعه سالم با قطعه خراب، به راحتی امکان پذیر است و دیگر نیازی به تعویض کل پارکت لمینت نیست.

پارکت لمینت (پارکت لمینیت) چیست

پارکت لمینت (پارکت لمینیت)، نسل جدید کفپوش ‌های ساختمانی است که نسبت به پارکت دوام بیشتری دارد، به راحتی و بدون نیاز به چسب روی زمین نصب می‌شود و برای محیط‌های اداری تجاری و خانه های مسکونی قابل استفاده هستند. در حال حاضرشرکت آتش رنگ اقدام به واردات پارکت لمینت و فروش پارکت لمینت سورفیس الگانس نموده است. برای استعلام قیمت پارکت لمینت سورفیس الگانس به بخش تماس با ما  مراجعه فرمایید. برای دیدن نمونه کد رنگ های  پارکت لمینت سورفیس الگانس به بخش  محصولات مراجعه بفرمایید.